139
1147991

BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets början, empire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 660 - 1 840 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Herkules med hjälm och pilbåge. Sockelns fötter i form av lejonhuvuden. Längd 38, höjd 57 cm. Pendel medföljer.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

330. Andreas Eriksson, "Trädstam".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK