149
1149136

URNOR, ett par, Älvdalen, 1800-talets början.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Troligen Gammal Klitt porfyr. Mediciform. Höjd 20 cm.

Nagg.

Proveniens

Lambohof, Östergötland.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

283. Fredrik Söderberg, "Snowdrops from a Curate's Garden 1, The Hidden Landscape of the Subconscious 1".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK