353
1147509

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
35 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Kungliga slottet, Stockholm

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell på papper 24 x 47 cm.