402
1073236

Hans am Ende

(Tyskland, 1864-1918)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 410 - 5 300 EUR
4 600 - 5 530 USD
Klubbat pris
190 000 SEK
Hans am Ende
(Tyskland, 1864-1918)

"Winter"

Signerad Hans am Ende. Olja på duk 70 x 106,5 cm.

Spännram med påskrift i blyerts: "Hans am Ende Worpswede".