416
1121613

Philip Richard Morris

(Storbritannien, 1836-1902)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 830 - 11 000 EUR
9 210 - 11 500 USD
Klubbat pris
Philip Richard Morris
(Storbritannien, 1836-1902)

"Arrival of spring"

Signerad Philip Morris och otydligt daterad. Uppfodrad duk 124,5 x 73,5 cm.