417
1146709

Anton Thiele

(Danmark, 1838-1902)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Anton Thiele
(Danmark, 1838-1902)

Kurtis

Signerad Thiele och daterad 1886. Olja på duk 50 x 60 cm.