490
1143651

Carl Oscar Borg

(Sverige, 1879-1947)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
Carl Oscar Borg
(Sverige, 1879-1947)

Landskap med bro

Signerad Carl Oscar Borg. Olja på duk 62 x 74 cm.