491
1143639

Carl Oscar Borg

(Sverige, 1879-1947)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Carl Oscar Borg
(Sverige, 1879-1947)

Indiander till häst

Signerad Carl Oscar Borg. Akvarell och gouache 11,5 x 17 cm.