494
1143638

Birger Sandzén

(Sverige/USA, 1871-1954)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
Birger Sandzén
(Sverige/USA, 1871-1954)

Nordamerikanskt landskap

Signerad Birger Sandzén. Akvarell 37 x 55,5 cm.