521
1153151

Christian Fredrik Swensson (Svensson)

(Sverige, 1834-1909)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
(Sverige, 1834-1909)

Christian Fredrik Swensson, olja på duk, signerad.

Marin med segelfartyg. Signerad C F Swensson. 83 x 49 cm.