538
1152010

Hildegard Thorell

(Sverige, 1850-1930)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 740 - 2 180 EUR
1 830 - 2 280 USD
Klubbat pris
Hildegard Thorell
(Sverige, 1850-1930)

Flicka i rött

Signerad Hildegard Thorell och daterad 1899. Olja på duk 76,5 x 55,5 cm.