79
1150510

SPEGEL, Nordtyskland, 1700-talets första hälft, senbarock.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av krönande musselformation och akantusblad. Höjd 141, bredd 68 cm.