Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
38
1192399

Preben Fabricius & Jørgen Kastholm, fåtölj,"Bo 561", Bo-Ex, Danmark 1960-70-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 170 - 1 460 EUR
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Borstat stål, sits och rygg i svart läder, höjd 65 cm.

Slitage.