22
1164679

BORD, sengustaviansk stockholmsarbete, 1700-talets slut.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Fanerat med mahogny. Skivan med infälld rund skiva av vit marmor. I sargen låda. 44,5 x 44,5 , höjd 73 cm.

Fottrissor saknas.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

365. Jan Håfström, "Skogsaltare I och II".
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
6 500 SEK