260
1178902

Sven Arne Gillgren, GAB, bägare, silver, Stockholm 1961.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
266 - 444 EUR
278 - 463 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Fotlös, fasetterad, slät. Höjd 11 cm, vikt 226 gram.

Proveniens

Privat samling.