268
1178730

Johan Fredrik Björnstedt, skål, silver, Stockholm 1824.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Invändigt förgylld, rund, slät, på indragen fot. Diameter 14,3 cm, höjd 10 cm, vikt 260 gram.

Proveniens

Privat samling.