27
1196612

BORD, empirestil, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
8 830 - 10 600 EUR
9 210 - 11 100 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons. Skiva av marmor. Rik dekor. Tre ben i form av egyptiserande hermer. Diam 55, height 79 cm.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

6. Gaetano Pesce, fåtölj med fotpall, "La Mamma", modell UP5 och UP6 ur 2000-serien, B&B Italia, Italien.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK