361
1190258

VAS, porslin. Kejserliga porslinsmanufakturen, St Petersburg, Nikolaj II.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
439 - 615 EUR
466 - 653 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Klotformad med uppsvängd mynning, målad, förgylld och ciselerad dekor av blommor mot grön fond. Höjd 10,5 cm.

Obet slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

858. Erland Cullberg, Blommor i vas.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK