410
1152851

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 750 - 7 660 EUR
6 500 - 8 670 USD
Klubbat pris
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Gatuscen från Tivoli

Signerad P. Mönsted och daterad Tivoli 1928. Olja på duk 40 x 61,5 cm.