410
1152851

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

Gatuscen från Tivoli

Signerad P. Mönsted och daterad Tivoli 1928. Olja på duk 40 x 61,5 cm.