436
1198515

Eugène Jansson

(Sverige, 1862-1915)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
6 980 - 8 720 EUR
7 300 - 9 120 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Eugène Jansson
(Sverige, 1862-1915)

"Motiv från Garnsviken"

Signerad Eugène Jansson och daterad 1888. Olja på duk 31,5 x 46,5 cm.