437
1166051

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Skördetid, Örberga"

Signerad Eugen och daterad 1917. Duk 40 x 75 cm.