461
1198658

Godfred Christensen

(Danmark, 1845-1928)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Godfred Christensen
(Danmark, 1845-1928)

Båstad

Signerad G.C. och daterad Båstad -88. Olja på duk 41 x 62 cm.