Prenumerera på vårt nyhetsbrev

480
1166381
Helmer Osslund
(1866-1938)
Helmer osslund, landskap i höstfärger.

Landskap i höstfärger

Signerad Osslund. Olja på smörpapper monterat på pappannå 40 x 85 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

4 638 - 5 566 EUR

Klubbat pris:
290 000 SEK
Övrigt

if

Om auktionen
Kontakta specialist
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32