563
1192246

José Gallegos Y Arnosa

(Spanien, 1859-1917)
Utropspris
200 000 - 225 000 SEK
17 700 - 20 000 EUR
18 500 - 20 800 USD
Klubbat pris
José Gallegos Y Arnosa
(Spanien, 1859-1917)

"La Aguadora, Venecia"

Signerad J Gallegos Venezia. Olja på pannå 52 x 25 cm.

Proveniens

Privat samling, Finland.