569
1176656

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

Interiör med äldre par

Signerad Arvid Liljelund och daterad 1877. Olja på duk 48,5 x 40,5 cm.