593
1185311

Lorentz Sparrgren, tillskriven

(Sverige, 1763-1828)
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
(Sverige, 1763-1828)

Jonas Carl Linnerhielm (1758–1829)

Miniatyr. Signerad S.n. Gouache på ben, 4,4 x 3,5 cm. Ram i brännförgylld brons & pärlor (mått med ram och ögla 6 x 4,8 cm).