625
1176373

Charles van Beveren

(Belgien, 1809-1850)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 080 - 1 350 EUR
1 140 - 1 420 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Charles van Beveren
(Belgien, 1809-1850)

Gatumotiv med hantverkare

Signerad G: van Beveren och daterad 1829. Pannå 36 x 26 cm.