707
1176992

ARMBAND, emalj och förgyllt silver. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i emaljfärgnerna blått och turkost. Diameter armband 6 cm. Längd 17 cm.

Slitage.