708
1176993

ARMBAND, emalj och silver. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i emaljfärgen turkost, inläggningar av lapiz lazuli. Diameter ca 6 cm. Längd ca 17 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

411. Tony Matelli, "Weed #65".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK