716
1172851

Bok med träsnitt, signerade Qi Baishi, 1900-talets mitt.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris

11 träsnitt. Klädd med linne. Mått bok 28 x 20 cm. Mått träsnitt ca 39,5 x 28 cm.

Smärre fläckar.