Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
717
1143947

RULLMÅLNING, tusch och färg på papper. Qingdynastin, signerad Fang Ji.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Med motiv av fåglar i naturmiljö, kalligrafi samt två röda sigill. Bildmått 90 x 41,5 cm.

Slitage, smärre kantrevor.