73
1180288

SPEGEL, stockholmsarbete, 1700-talets andra hälft, rokoko.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 660 - 1 840 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av blommor, lagergirlanger och rocailler. Höjd 151, bredd 65 cm.

Glasen gamla men med olika färgnyans. Sprickor i ramen.