74
1183467

SPEGEL, av Nils Meunier (mästare i Stockholm 1754-1797), rokoko.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 090 - 3 530 EUR
3 220 - 3 680 USD
Klubbat pris
39 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av blommor, blad och rocailler. Signerad "NM". Höjd 109, bredd 45 cm.