92
1196610

KANDELABRAR, för två ljus, ett par, empire, 1800-talets början.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 810 - 6 780 EUR
6 650 - 7 760 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons. Stående Viktoria på klot hållande ljuspipor. Höjd 36,5 cm.

Ljusmanschetter saknas.