92
1196610

KANDELABRAR, för två ljus, ett par, empire, 1800-talets början.

Utropspris
60 000 - 70 000 SEK
5 730 - 6 690 EUR
6 510 - 7 590 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons. Stående Viktoria på klot hållande ljuspipor. Höjd 36,5 cm.

Ljusmanschetter saknas.