Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
299
1192977

Sideboard, Swedish modern, 1940-50-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 170 - 1 460 EUR
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Mahogny, fronten med reliefdekor, två lådor samt två skåp, inredning med lådor och hyllor, höjd 70 cm, bredd 149 cm, 39 cm. Nyckel finns.

Slitage. Nyckel finns.