12
1223576

SKRIVBYRÅ, Stockholmsarbete, 1700-talets slut, Sengustaviansk.

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Skiva av grå kalksten. Fyra lådor varav den översta med utvikbar lådfront framför fyra små lådor. Längd 91, bredd 49,5, höjd 91 cm. Nyckel medföljer.