152
1217130

Luktdosa, silver otydliga stämplar, Sverige 1756. Rokoko.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Förgylld, balusterformad med fällbart lock, dekor av rutmönster. Höjd 4 cm, vikt 23,5 gram.