228
1196827

POKAL, glas. 1700-tal, troligen Potsdam

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och graverad dekor av amor ovan altare med hjärtan omgiven av lagerkvistar. Med devisen "Un Seul me suffit" (bara en räcker). Höjd 17 cm.

Slitage.