329
1216893

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"Seascape (Foot)" ur "Edition 68"

Serigrafi, 1968, signerad med blyerts och numrerad 81/150, tryckt av documenta-Foundation, Kassel, Tyskland. 45 x 45 cm, bladstorlek 60 x 60 cm.