366
1225719

Bror Lindh

(Sverige, 1877-1941)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 550 - 4 440 EUR
3 740 - 4 680 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Bror Lindh
(Sverige, 1877-1941)

Sommarskymning med björkdunge

Signerad Bror Lindh. Olja på duk 103 x 136 cm.

Agneta Fjæstad Nordmark, "The Rackstad Dance", 2011, avbildad i färg sid 113.