367
1226395

Otto Hesselbom

(Sverige, 1848-1913)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
100 000 SEK
Otto Hesselbom
(Sverige, 1848-1913)

Vinternatt i månsken

Signerad O. Hesselbom och otydligt daterad 1903 (?). Olja på duk 110 x 83 cm.