436
1228625

Carl Holsoe

(Danmark, 1863-1935)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 500 - 21 900 EUR
18 200 - 22 800 USD
Klubbat pris
Carl Holsoe
(Danmark, 1863-1935)

Kvinna vid fönster

Signerad C. Holsoe. Olja på duk 77 x 67 cm.

Konstnär

Representerad på museer i Köpenhamn och München.