435
1201585

Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
85 000 SEK
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

I trädgårdslandet

Signerad P. Mönsted. Olja på duk 40 x 63 cm.