521
1235978

Okänd konstnär 1800/1900-tal, Ursprungsamerikan som fiskar från kanot

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
170 000 SEK

Signerad med monogram. A tergo påskrift: Scharp. Olja på duk 61 x 35,5 cm.