529
1234975
Ernst Josephson
(Sverige, 1851-1906)
Kustlandskap med promenerande par.

Kustlandskap med promenerande par

Signerad Ernst Josephson. Tusch 32,5 x 19,5 cm.

Utropspris:

15 000 - 18 000 SEK

1 415 - 1 698 EUR

Om auktionen
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33