54
1212619

STOLAR, fyra stycken, Stockholmsarbeten 1820-30-tal, Karl Johan.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerade med mahogny. Stoppad sits. Rik dekor av förgylld mässing. Sitthöjd 46, höjd 88 cm.

Lagningar, dekorkompletteringar.