639
1227277

FAT, porslin. Japan, Kutani, 1900-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stort runt med dekor av tiger, samt drake. Diameter 40 cm.

Slitage. Krackelyr.