943
1226009

Bulgari collier "Allegra" med ädelstenar samt odlade pärlor

Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
7 160 - 9 550 EUR
8 130 - 10 800 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

turmaliner, peridoter, citriner, ametister, topas, ioliter i olika slipformer och runda briljantslipade diamanter, diameter pärlor ca 7 mm, 18K guld, längd 43 cm, total vikt 29 g. Signerad Bulgari samt med italienska stämplar.