944
1226010

Bulgari ring "Allegra" med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 660 - 3 110 EUR
2 780 - 3 240 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

samt cabochonslipad akvamarin och peridot och fasettslipad turmalin och citrin, 18K guld, storlek 17.25/54, totalvikt 12 g. Signerad Bulgari och med italienska stämplar.