185
1261144

Eddie Martinez

(USA, Född 1977)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 600 - 4 500 EUR
3 800 - 4 740 USD
Klubbat pris
65 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Eddie Martinez
(USA, Född 1977)

"Untitled"

Signerad och daterad 06. Bläck på papper 23 x 30 cm.

Proveniens

Galleri Loyal, Stockholm.

Galleri Loyal, Stockholm, "A Mini Carrot Experience, Eddie Martinez", 27 januari - 4 mars 2006.